המרכז הישראלי לשיווק – סרט תדמית

דרור כהן, המנהל של המרכז הישראלי לשיווק, יצר עם Galore Productions קשר למען הפקת סרט תדמית שיווקי. המרכז מורכב משבעה יועצים עסקיים שכולם רזומה עסקי מרשים בתעשייה הישראלית, ולמעשה זהו המסר אותו דרור רצה שנוציא לפועל באופן ויזואלי. הם רצו לשדר מקצועיות, רצינות, אסרטיביות וכדאיות בלי שימוש באנימציה או אפקטים או גימיקים אחרים.

לאחר ישיבה ממושכת, גיבשנו את הקונספט שבו כל אחד מהיועצים יאמר במשפט אחד את ה-'אני מאמין' שהוא הכי דובק בו. מבחינה ויזואלית, אנחנו דמיינו איזשהו רקע עסקי. לפיכך הוחלט על צילום עם מסך ירוק, בו נוכל לערוך זאת עם רקעים מעניינים ואפקטים חזותיים אחרים שלא ימשכו את הפוקוס מהיועצים. לאחר כתיבת התסריט, קבענו יום צילום והגענו למשרדי החברה יחד עם ציוד הצילום, התאורה והמסך הירוק הנייד.

לילה לפני כן, עלה במוחנו איזשהו רעיון חדש לקופי. כיוון שדרור רצה להדגיש את העובדה שהם שבעה יועצים שהשלם גדול מסך חלקיו, חשבנו על משפט פתיחה שיבליט זאת באופן קליט. כשהגענו למשרד של המרכז, שיתפנו אותם ברעיון החדש. בזמן שהרכבנו את הסט, גיבשנו את המלל הנכון בכדי להעביר את המסר החדש, ותוכלו לראות זאת בקליפ החדש.

לפיכך, תכנון מראש הוא העיקרון החשוב ביותר בתהליך הפקת סרט, אבל חייבת להיות יכולת אלתור ספונטנית שתיקח את המסר השיווקי כמה רמות למעלה.

תמונות מהסרט