ליעד מערכות אינסטלציה

סרט תדמית מרהיב, מקצועי וממוקד לחברת קבלני אינסטלציה.

היתרון היותר מדי משמעותי של החברה זה שהם החליטו לעשות סרט תדמית ופנו לחברה שמבינה בשיווק אינטרנטי בכדי להפיק אחד כזה.

למה זה יתרון?

כל לקוח שמגיע לנו, לא משנה מאיזה תחום, אנחנו עושים חיפוש אינטרנטי לגבי המתחרים שלו בכדי לראות איך אפשר לבדל אותו מבחינה שיווקית ולגרום לו לבלוט על פניהם. מה שקרה עם ליעד היה בגדר הפתעה, כיוון שלא משנה כמה חיפשנו ואיפה, גילינו שאין ולו חברת קבלני אינסטלציה אחת שיש לה עמוד פייסבוק תקין ו/או אתר נורמלי ו/או מקום להראות בו את העבודות שלה.

יותר חמור מכך – לרוב העוסקים בתחום אין בכלל אתר. בקושי איזכור בדפי זהב.

לאחר בירור קצר עם ליעד גילינו שרוב קבלני האינסטלציה (או באופן כללי יותר – רוב העוסקים בתחום ענף הבניה) מקבלים עבודות מפה לאוזן ו/או דרך קבלן או שניים שעובדים איתו על דרך קבע ולכן אין להם באמת צורך ממשי בנוכחות אינטרנטית.

זו טעות ענקית.

מה קורה אם אותו הקבלן שהם רגילים לעבוד איתו מחליט פתאום לזנוח אותם לטובת חברה אחרת? מה קורה אם פתאום השיטה של 'מפה לאוזן' מפסיקה לעבוד? אז עכשיו הם יצטרכו להתחיל לעבוד על השיווק מהתחלה, ייאלצו לקצץ ואף להפחית מחירים בכדי להתעלות על המתחרים, מה שמצביע על חוסר מקצועיות ואף יכול לעורר חשד אצל הלקוח.

לכן, ליעד פעלו בחוכמה.

הם שכרו אותנו להפיק עבורם סרט, ואחרי שהראנו להם שעם עוד טיפונת השקעה הם יהיו מקום ראשון ברחבי האינטרנט בישראל, הם גם שכרו אותנו לקיים את ההבטחה הזאת. מה שעשינו היה לא רק להפיק להם סרט תדמית ממוקד, מרהיב ושיווקי אלא גם להבליט אותו באופן אורגני בגוגל (מקום ראשון בסרטים ללא שום קידום ממומן), להפיץ את השם שלו בערוצים אחרים של גוגל בכדי לקדם אותו ולפתוח לו דף פייסבוק מקצועי העונה על הדרישות.

ככה, ליעד לא רק תלויים בקבלן אחד שמספק להם עבודות אלא מקבלים פניות מלקוחות שמחפשים קבלן אינסטלציה בגוגל, וככה ליעד יכולים להפנות אותם אל דף הפייסבוק שלהם המכיל מאות תמונות מכל מיני עבודות שביצעו יחד עם סרט תדמית שעוד יותר מגביר את התיאבון לעבוד איתם.

לצפייה בסרט: