פרסום דיגיטלי שמביא לקוחות.
הרבה לקוחות.

אני בטח לא הראשון שאומר לך את זה.

פרסום ברשתות החברתיות עובד מצוין ואפילו בזול יחסית.

כמה זול? אפשר לומר שמודעה אחת בעיתון עולה כמו תקציב שיווק חודשי בפייסבוק.

שמעת נכון.

מודעה אחת בעיתון, שאי אפשר באמת לדעת כמה אנשים ראו אותה (אם בכלל) ובלתי אפשרי לדעת מי באמת התעניין במוצר או השירות שלך, ואז להמשיך להראות לאותו האדם מודעות ספציפיות של העסק שלך.

אני בטוח ששמעת על הטכניקה הזאת – לפרסם באופן כזה שמי שהראה התעניינות במוצר או השירות שלך ימשיך לראות מודעות שלך שיעקבו אחריו לכל מקום.

זו אחת השיטות והטכניקות שאני מיישם כשאני מפרסם עסקים של לקוחות. יש עוד כמה שיטות מאוד מוצלחות, כמו לפרסם למי שהתעניין במוצר של המתחרה שלך, 'לעקוב' אחר מתחרים שהיו בחנויות של המתחרים שלך, ליצור לך מיתוג על ברשתות החברתיות כך שאנשים לא יפסיקו לרצות לעבוד איתך ועוד.

בגלל זה אני מצליח – בקלות יחסית – להביא להם המון תנועה והתעניינות, לפעמים עד רמה שהלקוחות שלי מבקשים ממני להאט את הפרסום כי הם לא עומדים בקצב.

סיפור אמיתי.

אני יודע שכבר פרסמת את העסק בעבר או שחשבת על כך, אז בשביל לשמוע עוד פרטים על איך אני יכול לעזור ללקוחות הפוטנציאליים שלך להגיע אליך, ובכך לגרום לך להכפיל את הרווחים (לכל הפחות), צריך למלא את הפרטים שלך ואחזור אליך בהקדם.

אגב, שמת לב שאת הטקסט הזה אפשר לקרוא גם בזכר וגם בנקבה?

אז הנה גיליתי לך עוד שיטה 🙂

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון (חובה)

רוצה לקבל פרטים מהר יותר? אפשר ללחוץ לשיחה לסטודיו
שיווק
פרסום
קידום
מיתוג

מי אני?

אורי גלילי
אורי גלילימומחה פרסום ושיווק
מתעסק בקידום ופרסום עסקים מאז 2006. בעל ניסיון עצום בלמצוא זווית ייחודית למוצר או השירות שלך ולפרסם אותו בצורה כזאת שלא יצא לאנשים מהראש.
אלו חלק מהלקוחות איתם עבדתי / עדיין עובד:

עסק זה לא תחביב. מי שבעל עסק או מנהל בכיר בעסק יודע שאם הוא לא ידאג לפרסום והשיווק שלו אז העסק ייעלם.

מזל שאנחנו חיים בתקופה מדהימה ומזהירה שבה הפרסום באינטרנט הוא סופר ממוקד ואפקטיבי. מי שלא מנצל את הרגעים הללו עלול להתחרט עליהם בעתיד, כשהפרסום ייהפך להיות יקר יותר, מסורבל ולא ממוקד כמו היום.

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון (חובה)

רוצה לקבל פרטים מהר יותר? אפשר ללחוץ לשיחה לסטודיו