קביעת שיחת ייעוץ שיווקית חינם

עשית את הצעד נכון. שיווק זאת מילת המפתח. בלי שיווק, אנשים לא יודעים על העסק שלך. אנחנו שמחים לעזור לך להבין איפה ה-'חורים' השיווקיים בעסק שלך, איך אפשר לפתור את זה בקלות ולהכפיל את הרווחים!

נא לקבוע שיחה באמצעות הטופס הבא:

קביעת שיחת ייעוץ שיווקית:
עשית את הצעד הנכון למנף את העסק שלך! בשיחה הקצרה נעבור על העסק ומערך השיווק השלך ואראה לך איך בקלות העסק שלך יכול להכפיל רווחים!

שם*

Email*

טלפון*

תאריך*

שעה*
10:0010:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:00

מאשר/ת קבלת מיילים עם טיפים לשיווק העסק שלי

לא רוצים לחכות? התקשרו עכשיו! 0775339575

דוגמאות לקמפיינים וסרטים שהפקנו:

הביקורות מהללות:

נעזרנו באורי גלילי סטודיוז בכמה וכמה פרויקטים של שיווק, פרסום, הפקת סרטי וידאו, סרטים לאירועי החברה שלנו וסרטים אישיים, ותמיד נהנינו מחוויה אדירה של שירות, אכפתיות, יחס אנושי מדהים ונדיר חברות ואהבה לתהליך היצירה – דברים שכל-כך נדיר למצוא היום – נמצאים כולם בצוות הנפלא הזה!
חדווה אלמוז, מוציאה לאור, בניין ודיור
אורי גלילי סטודיוז עשו עבורנו עבודה איכותית ומקצועית בפרסום דיגיטלי בהפקת סרטונים לאירוע 70 שנה לאיגוד המוסכים – החל מהבנת הצורך ועד לתוצאה הסופית העונה לצרכים אליהם כיוונו. עבודתם נעשתה תוך השקעה, חשיבה עצמאית ויישום רעיונות יצירתיים, הבנה ומתן יחס אישי לאורך כל הדרך.
קרן יפה גדיש, מנהלת שיווק, איגוד המוסכים
The Ori Galili Studio team was very easy to work with and they helped us create this powerful and touching video that we will use at many future events to come!
Sunny Hertz, Spokesperson, FIDF